Hacked by Dl4Hacks Team
Hacked by Dl4Hacks Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Latest topics
» R2F ClanWar
Barcoleta(Vica) EmptyTue Sep 25, 2012 9:03 am by KhaL!Fa.#

» Gradat e KNS
Barcoleta(Vica) EmptyThu Jun 28, 2012 10:32 pm by PATO

» Lionel Messi Signature And Wp
Barcoleta(Vica) EmptySun Jun 17, 2012 8:36 am by psylenT~

» 45D.FuckPeace Vs WAR@NET 2 Actions
Barcoleta(Vica) EmptyFri Jun 08, 2012 8:49 pm by 45D

» Intel Challange By lO: f0rest Vs ESC Gaming 2 Actions(Edited By 45D)
Barcoleta(Vica) EmptyFri Jun 08, 2012 1:23 am by 45D

» Lexojeni!!
Barcoleta(Vica) EmptyWed Jun 06, 2012 5:02 am by KhaL!Fa.#

» zet Vs Mix 3kills ak47
Barcoleta(Vica) EmptyMon Jun 04, 2012 7:11 am by 45D

» 45D.FuckPeace Vs Mix #3
Barcoleta(Vica) EmptyMon Jun 04, 2012 7:06 am by 45D

» NORDiC eSPORT
Barcoleta(Vica) EmptySun Jun 03, 2012 12:16 pm by v1ct0ry

October 2020
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Affiliates
free forum


Barcoleta(Vica)

Go down

Barcoleta(Vica) Empty Barcoleta(Vica)

Post by Hey Hey Hey. on Mon Apr 23, 2012 1:22 am

Ketu i Postoni Barcoletat qe Iu Pelqejn.
Po Filloi une me Njo Wink
E DI te Verteten
Një djalë mëson nga shokët në shkollë se gjithë të rriturit kanë fshehtësi dhe se mënyra më e mirë për të nxjerrë para nga ata është që t’u thuash: “E di të vërtetën!”. Djaloshi shkon në shtëpi dhe vendos ta provojë me nënën e tij:
- E di të vërtetën! – i thotë asaj.
Nëna ia jep menjëherë 5 euro dhe i thotë: Asnjë fjalë babait për këtë!
I entuziazmuar nga suksesi, djali mezi e pret babanë të kthehet nga puna dhe i thotë:
- E di të vërtetën!
Babai shpejt nxjerr 10 euro nga xhepi dhe e lut: Asnjë fjalë nënës për këtë!
Përplot kurajë djali del në oborr dhe e provon planin e tij me kopshtarin:
- E di të vërtetën!
Kopshtari bie në gjunjë, hap krahët dhe bërtet:
- Biri im! Përqafoje njëherë babanë!
flower flower flower flower flower

Hey Hey Hey.
NEWBIE
NEWBIE

Posts : 6
Reputation : 0
Join date : 2012-04-22

Back to top Go down

Barcoleta(Vica) Empty Re: Barcoleta(Vica)

Post by toon1x. on Mon Apr 23, 2012 4:18 am

mpelqej qeky topic qe eki qel per barcoleta (VICA) Very Happy
toon1x.
toon1x.
Admininistrator
Admininistrator

Posts : 74
Reputation : 1
Join date : 2012-04-22
Age : 20
Location : KOSOVA

http://kosova.nstars.org

Back to top Go down

Barcoleta(Vica) Empty Re: Barcoleta(Vica)

Post by Guest on Tue Apr 24, 2012 5:06 am

-Ej plako , sa femra hipin ne dit ne makinen tende?
-30 Femra
-Wow , mos je gje ndonje V.I.P ?
-Jo , jam shofer autobusi

Guest
Guest


Back to top Go down

Barcoleta(Vica) Empty Re: Barcoleta(Vica)

Post by toon1x. on Tue Apr 24, 2012 7:42 am

hahahahaha arbios hawdhawhdhawhdwa Very Happy
toon1x.
toon1x.
Admininistrator
Admininistrator

Posts : 74
Reputation : 1
Join date : 2012-04-22
Age : 20
Location : KOSOVA

http://kosova.nstars.org

Back to top Go down

Barcoleta(Vica) Empty Re: Barcoleta(Vica)

Post by KhaL!Fa.# on Wed May 02, 2012 3:15 am

Një bionde duke vozitur shkon dhe e godet një kamion të parkuar. Vozitësi e nxjerr nga vetura, e vizaton një rreth në trotuar dhe i thotë mos e shkel vijën.
Ai shkon me shpejtësi te automjeti i saj dhe ia shpon gomat. Biondja fillon të qeshë. Shoferi i kamionit nervozohet edhe më shumë dhe ia thyen xhamin e përparmë. Ajo vazhdon të qeshet. Mashkulli ia thyen të gjitha xhamat e veturës, ndërsa biondja nuk ndalet së qeshuri. Në fund ai e pyet se çfarë është kaq qesharake?
- Kur t’i nuk shikoje, unë e shkela tri herë vijën...


Barcoleta(Vica) 137wiz_khalifa_by_alexfj_
KhaL!Fa.#
KhaL!Fa.#
Admininistrator
Admininistrator

Posts : 66
Reputation : 0
Join date : 2012-04-29

https://www.facebook.com/LLworks

Back to top Go down

Barcoleta(Vica) Empty Re: Barcoleta(Vica)

Post by arbios2h-.- on Wed May 02, 2012 4:10 am

Shkojn dy gjuetar en mal edhe e shohin ni kuller thojin ait ta zarabatim pak.
Gjuetari1 : A mes e pave ni leper tu kalu qanej?
Kulleri : (ja merr menja qe o ka e zarabat) Po qanej kaloj.
Gjuetari2 : A ke mashkell a femen ?
Kulleri : Mashkell.
Gjuetari1 : Ku pi din ti shka ke ?
Kulleri : Po em tha qe i she dy gjuetar thuju *ma hongshi k*rin*


Barcoleta(Vica) Aakb4p


Barcoleta(Vica) 2rfaux0GJAKOVAR LIND NUK BEHESH !
arbios2h-.-
arbios2h-.-
Admininistrator
Admininistrator

Posts : 21
Reputation : 7
Join date : 2012-04-27
Age : 24
Location : KOSOVA/ALBANIA

Back to top Go down

Barcoleta(Vica) Empty Re: Barcoleta(Vica)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum