Hacked by Dl4Hacks Team

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» R2F ClanWar
KNS FORUM - Portal EmptyTue Sep 25, 2012 9:03 am by KhaL!Fa.#

» Gradat e KNS
KNS FORUM - Portal EmptyThu Jun 28, 2012 10:32 pm by PATO

» Lionel Messi Signature And Wp
KNS FORUM - Portal EmptySun Jun 17, 2012 8:36 am by psylenT~

» 45D.FuckPeace Vs WAR@NET 2 Actions
KNS FORUM - Portal EmptyFri Jun 08, 2012 8:49 pm by 45D

» Intel Challange By lO: f0rest Vs ESC Gaming 2 Actions(Edited By 45D)
KNS FORUM - Portal EmptyFri Jun 08, 2012 1:23 am by 45D

» Lexojeni!!
KNS FORUM - Portal EmptyWed Jun 06, 2012 5:02 am by KhaL!Fa.#

» zet Vs Mix 3kills ak47
KNS FORUM - Portal EmptyMon Jun 04, 2012 7:11 am by 45D

» 45D.FuckPeace Vs Mix #3
KNS FORUM - Portal EmptyMon Jun 04, 2012 7:06 am by 45D

» NORDiC eSPORT
KNS FORUM - Portal EmptySun Jun 03, 2012 12:16 pm by v1ct0ry

Keywords

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 13 on Fri Apr 27, 2012 6:38 am
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Lexojeni!!

Tue Jun 05, 2012 8:33 am by KhaL!Fa.#

Pasiqe Forumi ishte hackuar nga disa hackera ai eshte kthyer prap

Ka ndryshime tek administratoret,Administator jane :

KhaL!Fa.#
toon1x.

Faleminderit per Mirekuptimin

KNS Staff !

Comments: 2

HEQJA E SUP.MODERATOR psylenT~

Fri May 25, 2012 3:12 am by arbios2h-.-

KNS STAFF kena vendosur qe Antari psylent~ i cili disa ditë ishte Administrator por pasi qe nuk ishte aktiv KNS STAFF e shendruam ne sup.moderator por aj ka bërë nje te padrejt , ai ka qelur faqen e tij me emrin www.kumanova.nstars.org , ai na ka vjedhur logon ton dhe te gjith Themes !

Me Rrespekt :

KNS STAFF

Comments: 1

Reputation

Thu May 17, 2012 6:20 am by toon1x.

Reputation!

Antar te nderuar ne kemi vendosur te shtojm Reputation sepse THANKS ESHTE PRISHUR diqka nejse kete Reputation do ta perdorni kshtut ne te djatht te antarit e prek + dhe behet posht emrit te ti 1 Reputation nese don -1 hiqet 1 ose -1 !

Ekena bo si THANKS!

Si pershembull tash nese ju pelqen qekjo qe ebona une BONI REPUTATION TE E DHJATHTA E JEME ATY TE POSTI!

Nese ju pelqej COMENT![ Full reading ]

Comments: 4

Konkuro per DESIGNER!

Fri May 18, 2012 5:45 am by toon1x.

Antar te nderuar!
Ne staff KNS kemi vendosur qe te zgjedhen 2DESIGNERA ata le ta paraqesin posht duhe shkruajtur !

Pershembull :

Emri : Veton
Nick : toon1x.
Mosha : 12
1LOGO : [img]
1SIGNATURE : [img]


BEHU EDHE TI PJES E StAFFIT TON ! Very Happy

Comments: 5

DJEM Lexone

Wed May 16, 2012 7:26 am by psylenT~

o Djem Valla nuk jom kan aktiv se mu ka prish Ruteri edhe ala skan ardh me ma ndreq kshtu une lan po duna me shku Sad Sad neser duhen me ardh me ma ndreq me wjen keq djem shum Sad Sad :$ qe sjom kan aktiv :$ :$ :$

N'qofse kom bo spam me falni po Pasha Allahin mu ka prish ruteri Sad SadSad SadSad Sad: Sad Sad

Comments: 1

Ndryshime ne Administrator !

Tue May 15, 2012 8:57 am by arbios2h-.-

Antar te nderuar , sot kemi vendosur "KNS STAFF" qe Administrator-in psylenT~ do tja nderrojm graden prej Administrator-it ne Super Mod. apo ndonje tjeter sepse Administrator-i psylenT~ nuk ka qen Online gjat gjith javes kshtu qe ADMINISTRATOR-i me i ri osht ARAGON sepse ka qen me Aktiv se psylenT~ !

KNS STAFF ka then per psylenT~ : Me vije keq shum Florent po keshtu jan rregullat ![ Full reading ]

Comments: 2

Kosova Nstars edhe ne FACEBOOK!

Tue May 01, 2012 1:10 am by toon1x.

Ne vendosem qe te hapim 1 faqe per forumin ton 1 faqe me emrin Kosova Nstars dhe ajo u hap behu edhe ti pjes e faqes ton ne facebook!

Code:
www.facebook.com/pages/Kosova-Nstars/375588725824875?notif_t=fbpage_adminFANFANFAN!

Comments: 5

Complet Administrator!

Sat May 12, 2012 9:49 pm by toon1x.

Antar te dashur ne jemi kompletuar tegjith stafi i administratorwe !

Na ber 1 Administrator New i cili shpresojm se do jet aktiw!

Administrator :

toon1x.
arbios2h-.-
psylenT~

DO BEJM SHUM NDRYSHIME NE FORUM!

VAZHDONI ME URIME PER PSYLENT ADMINISTRATOR! albino

Comments: 5

Zgjedhjet e Gradave!

Sun Apr 29, 2012 7:44 am by toon1x.

Antar te nderuar jan zgjedhur antart per grada ata te cilet kan konkuruar MBYLLET KONKURIMI SE SPO KONKUROIN !

Zgjedhja :

[SuperMOD] Hey Hey Hey. , FL44MUR;
[SportMOD] NisS. , red-black .
[Designer] KhaL!Fa.# .

URIME PER KETO ZGJEDHJE !

MOS U HUMBNI SHPRESAT QENDRONI AKTIV DHE DO MERNI GRADEN QE EMERITONI!

DOT KET EDHE SHUM KONKURIME PER GRADA KONKURO EDHE TI !


Vazhdoni me URIMET!
[ Full reading ]

Comments: 5

Social bookmarking

Social bookmarking reddit  Social bookmarking google      

Bookmark and share the address of Hacked by Dl4Hacks Team on your social bookmarking website

September 2020
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Statistics
We have 73 registered users
The newest registered user is shaell

Our users have posted a total of 329 messages in 101 subjects